Profil - vzdělávací agentura
FIREMNÍ PROFIL

Individuální poradenství
i výuka na míru

Jsme vaším partnerem ve vzdělávání.

Vzdělávací platforma Doučení jinak poskytuje doučování předmětů základních a středních škol, připravuje děti na přijímací zkoušky, maturitu a mnoho dalšího

Naším hlavním cílem je umožnit mladým lidem, aby se jednou mohli živit tím, co je baví! 

 

Jak to děláme ? Aby mohl člověk jednou dělat to, co má rád, musí porozumět sám sobě. Objevovat svoje talenty a proměňovat je v dovednosti. Standardní školský systém se soustředí pouze na to, co nefunguje a co se nedaří. To znamená, že děti slyší primárně jen o tom, co jim nejde a v čem se musí zlepšit. A paradoxně se vůbec nesoustředí svoje silné stránky a jejich rozvoj. Přitom jsou to věci, které povedou k budoucímu úspěchu a spokojenému životu. 

Klíčová služba, kterou poskytujeme je Analýza potenciálu dítěte nebo studenta. Pomáháme mladým lidem, aby porozuměli sami sobě a nastavili si cíle v souladu se svými talenty! 

Naše služby jsou velmi rozmanité a možnosti téměř neomezené. Zakládáme si na individuálním přístupu, ušijeme vám vzdělávací plán na míru a pomůžeme vám vzít vzdělání svých dětí do vlastních rukou, dle vašich časových i finančních možností.