Co o nás říkají rodiče

Valentina Feyér
Finanční analytička

"Syn a dcera se v Doučení jinak úspěšně vyučují Český jazyk. Zlepšily se nejenom znalosti, ale i přístup dětí k předmětu a na hodiny se těší. Osobně nejvíc si cením zájmu pana Vlčka o své studenty a schopnost a ochotu řešit nestandardní a individuální požadavky."

Pavlína Barošová
Majitelka společnosti Trafic, s.r.o.

"Soukromé lekce mají velmi dobrou úroveň. U našeho syna jsme zaznamenali výrazný posun kupředu, a to nejen v nově získaných znalostech, ale i ve vztahu ke vzdělávání. Doporučuji."

Ing. Vladimíra Husáková, MBA
Jednatelka společnosti Inventia s.r.o.

"Moji synové se letos (2021) dostali na mezinárodní gymnázium (THE ENGLISH COLLEGE IN PRAGUE). Doučování češtiny v Doučení jinak má na tom rozhodující zásluhu." 

Tereza Vacková
Vedoucí společnosti Serena s.r.o.

"S kvalitou doučování jsme byli velmi spokojeni, syn se připravoval na přijímací zkoušky na gymnázium a povedlo se. Doporučujeme!"

Zuzana Dynterová
Vedoucí stravovacích služeb

"Syna se v Doučení jinak připravoval k maturitní zkoušce, s výukou i celkovým přístupem jsme byli velmi spokojeni. Určitě doporučuji."

Roman Záliš
Administrativní pracovník

"Můj syn v 9 ročníku základní školy měl velké problémy s učivem angličtiny. Díky úsilí pana Vlčka se podařilo nejen zvládnout učivo ,ale i vytáhnout známky . Byl jsem mile překvapen, jak za krátké období syn zvládl vylepšit svůj prospěch."

Dana Asterová
Obchodní zástupce

"Nejlepší rozhodnutí, jaké jsme kdy udělali, byla spolupráce se společností Doučení jinak - hodiny jsou velmi zajímavé, poučné a vtipné. Syn přestal nenávidět matematiku, úspěšně zvládl přijímací zkoušky na střední školu, a na konci prvního ročníku má z matematiky dvojku. Děkujeme."

Marta Kašparová
Studentka

"Soukromé lekce, poskytované panem Vlčkem jsou velmi obohacující. Vždy mi látku vysvětlí i několika způsoby, k mému plnému pochopení a to bez předsudků a nátlaku. Právě díky spolupráci s panem Vlčkem se mi zlepšila nejen známka a znalosti v matematice, ale i celkový pohled na matematiku. Ze svojí zkušenosti s několika doučovateli, Vám mohu doporučit jen pana Vlčka, pevně věřím, že v případě potřeby se na pana Vlčka znovu obrátím."

Ing. Bc. Jaroslav Kostelníček CGSC US
Ředitel školy

"Pan Mgr. Vlček patří k nejlepším učitelům, které jsem měl možnost potkat. Dokáže inspirovat, vést, povzbuzovat a učit. Má skvělou empatii a individuální přístup k žákům. Je pro ně partner, kamarád i osobnost. Jeho hodiny jsou vždy výborně promyšlené a kráčí za vytýčeným cílem. Vice než dva roky učí moji dceru a jsme moc rádi. Jeho další přednost je komunikace s rodiči. Takové učitele bych přál každé škole."

Tomáš Dufek
Komerční ředitel a jednatel společnosti LUX Czech s.r.o.

"Se Zdeňkem spolupracuji již několik let, nejen na vzdělávacích projektech. Ke komu jinému bych tedy dal svou dceru, která zpívá ve sboru. Ale nechal jsem to na ni. Sama si ho po první seznamovací hodince vyžádala. Prý, cituji "Bylo to super, je dobrej, za týden jsem se s ním dohodla znova." Rok spolu pracovali a výsledek byl skvělý. Kéž by měla takovou podporu ve standardní hudební výchově. Jen tak dál a doporučuji všem!"

Karel Kašpar
Kouzelník (kasparmagic.com)

"V těchto dnech je to právě rok, kdy jsme se dohodli s panem Zdeňkem Vlčkem na hodinách zpěvu. Nikdy jsem toho nelitoval a mé pokroky jsou opravdu velké. Shrnout spolupráci mohu do několika hesel: spolehlivost, trpělivost, volná ruka pro výběr písní, příjemná pohoda při hodinách. Mohu jen doporučit!"

Jitka Mervartová

"Se společnosti Doučení jinak spolupracujeme už 5 let a musím říci, že spolupráce s panem Vlčkem je radost. Máme syna Dominika a od 6. třídy se mu věnuje. Syn si ho velmi oblíbil pro jeho trpělivost a humor. Srozumitelně vysvětluje látky tak, že to od něj vždycky pochopil a když něco nevěděl, neváhal mu se vším pomoci. Pan Vlček je velmi ochotný, trpělivý a dětem velmi rozumí. Spolupráce si moc vážíme!"

Zuzana Jiránková

"Bezvadná a přátelská komunikace s dcerou i s rodiči při výuce, organizaci a výkladu učiva. S Doučení jinak není nikdo sám na zvládnutí potíží malých či velkých při studiu ve škole. Zodpovědný přístup. Velká spokojenost ze strany dcery i rodičů."

Jaroslava Burobinová
Jednatelka společnosti

"Náš syn Nikolas se vždy rád učí česky online s panem Vlčkem!  Každá lekce je velmi zajímavá a vzrušující.  Z výsledků máme radost!  Pana Vlčka všem doporučuji jako úžasného člověka a profesionála ve svém oboru!"

Zuzana Wilson
Export manager

"Zdeněk doučoval mou dceru matematiku před přijímačkami na osmileté gymnázium. Určitě hlavně díky Zdeňkovi dcera zkoušku z matematiky úspěšně složila a na gymnázium se dostala. Matematika nepaří mezi její oblíbené předměty, ale na hodiny se Zdeňkem se dokonce těšila! Je to určitě jeho celkovým přístupem, je vidět, že svou práci dělá s velkým nadšením a láskou. Velmi jsem také ocenila každotýdenní telefonáty, kde mě Zdeněk informoval o pokrocích dcery. Kdykoli by dcera potřebovala, teď už na gymnáziu, s matematikou pomoct, vím, na koho se určitě obrátím."

Helena Karbanová

"Doučení jinak jsme vděční za skvělou a ve výsledku úspěšnou přípravu syna na přijímací zkoušky z matematiky na střední školu. Syn velmi ocenil přehledné vysvětlení látky, dovedení k samostatnému  pochopení podstaty učiva, hodiny probíhající v příjemné, klidné, povzbuzující atmosféře. Já vysoce hodnotím komunikaci s rodiči a celkový profesionální přístup. Až bude potřeba, víme, na koho se opět obrátit."

Mgr. Klára Bucharová
Pedagog

"S vedením výuky online jsme velmi spokojeni. Přináší očekávané výsledky a z lepšení. Ve spolupráci budeme pokračovat. Doporučujeme na základě vlastní zkušenosti."

Radka Majerová
Kadeřnice

"Syn se v Doučení jinak připravoval k přijímacím zkouškám na střední školu. Lekce byly nejen přátelské a empatické, ale velice profesionální. U syna jsme si brzy všimli zlepšení a hlavně pozitivní změny v zájmu a v přístupu k matematice."

8600

spokojených
žáků

6280

spokojených
studentů

185680

odučených
lekcí

170

roků
praxe

Firemní reference

.elementor-element-4c41217 .slick-slider .slick-list { margin-left: px;margin-right: px; } .elementor-element-4c41217 .slick-slider .slick-list { padding-left: px;padding-right: px; }