NAŠE ODPOVĚDI

Na co se nejčastěji ptáte

Kdy je ideální začít s přípravou na přijímací zkoušky?

S touto otázkou se setkávám často a není na ní jednoznačná odpověď. Důležitých faktorů je mnoho a každý má specifické vzdělávací potřeby.

Zkuste se zeptat sami sebe: Jak vaše dítě prospívá z českého jazyka, anglického jazyka a matematiky? Jaký má vztah ke škole? Byla u vašeho dítěte zjištěna nějaká specifická vzdělávací porucha? Jak se vyrovnává s neznámými situacemi? Jakou má schopnost improvizace?

Tyto otázky vám plánování přípravy zjednoduší. Vždycky je lepší začít dříve, než později.

Doporučujeme: Pošlete k nám syna/dceru na analýzu a společně zhodnotíme, jaký druh přípravy bude nejvhodnější.

Je možné k vám syna/dceru poslat jen na analýzu, abychom věděli, jak na tom je?

Ano, to je naprosto ideální postup. 

To opravdu telefonujete s rodiči po každé lekci?

Tohle je jeden z našich velkých benefitů a podtrhuje naši celkovou filozofii. Není to přesně po lekci, ale v domluvený čas jednou týdně hodnotíme dosažené výsledky. Spolupráce rodičů s lektorem je naprosto klíčová.  Zaměřujeme se na výsledky a jsme dobří v tom, jich dosahovat nadstandardně rychle. 

Lekce angličtiny navštěvuji již řádu let a stejně se nedomluvím, v čem jste jiní?

Praxe ukazuje, že většina studentů, kteří se dlouhodobě učí anglicky a nedomluví se, má dva základní nedostatky: bojí se dělat chyby a jejich znalost angličtiny je především pasivní (tzn. jsou dobří ve čtení, v poslechu), pokud mají mluvit, nastane problém... My se u tohoto typu studentů s úspěchem zaměřujeme především na tyto dva parametry. 

Vyučujete pouze online?

Ano. Praxe nám ukazuje, že se správným vybavením je online výuka ještě efektivnější, než prezenční. 

Vysvětlíte mi do detailu službu: Analýza a vzdělávací poradenství? Ještě jsem se tím nikde nesetkala.

Analýza a vzdělávací poradenství je naše unikátní služba a nikdo jiný ji v tomto rozsahu neposkytuje.

Začíná analýzou, kdy detailně zmapujeme potenciál dítěte. Na základě těchto informací sestavíme dlouhodobý vzdělávací plán.

V domluvených intervalech (standardně 6-12 měsíců) budeme hodnotit dílčí posuny a plán aktualizovat.

V tomto typu služby může a nemusí probíhat výuka u nás. Rozhodnutí, jak vzdělávací plán převedete do aktivit, je pouze na vás!

Kdy je ideální začít u dítěte s výukou angličtiny?

Znalost angličtiny je v dnešní době naprostou nezbytností a přináší tak velké přidané hodnoty, že její neznalost je vyloženě nevýhodou.

Jednoznačně, čím dříve, tím lépe! 

Jaké informace o synovi/dceři potřebujete?

Lekce šijeme na míru, čím více informací nám poskytnete, tím lepších výsledků dosáhneme. Velmi důležité jsou např. zájmy, takový typ činnosti, u které je člověk stoprocentně v přítomnosti a neví o okolním světě... To jsou silné motivy.   

Poskytujete služby i firmám?

Ano, poskytujeme. Standardně se jedná o lekce anglického jazyka nebo češtiny pro cizince.

Mohou děti využívat školní učebnice?

Ano, mohou.

Po jaké době se dělá zhodnocení výuky?

Standardně hodnotíme výuku telefonicky jednou týdně. 

Jaká je cena služby?

Na finální cenu má vliv spousta faktorů. Zvolený předmět, frekvence výuky, vzdělávací plán atd. Proto ceny stanovujeme individuálně. Kontaktujte nás a zvolíme individuální řešení přímo pro Vás!

V čem jste jiní než ostatní?

Naše služba je na trhu jedinečná v komplexnosti. Ideální klient (rozumějte rodiče s dětmi) s námi spolupracuje od školky a dovedeme ho až k pracovnímu pohovoru, takto se dá dosáhnout nejlepších výsledků. Na druhou stranu umíme nabídnout i jednotlivé služby: doučování předmětů, přípravu na přijímací zkoušky, konverzaci s rodilým mluvčím atd. Naším rolls roycem mezi službami je analýza dětského potenciálu! Ale pozor, spolupráce s námi je návyková, většina rodičů s námi spolupracuje několik let 🙂

Jaké předměty vyučujete?

Všechny.

Firem poskytující výuku cizích jazyků je hodně... V čem jste lepší?

Na výuku se díváme komplexně, než začneme spolupracovat velmi dobře si nastavíme vaše proč, tím myslím to opravdové PROČ a následně vše převedeme do aktivit. U nás to nefunguje tak, že nutně spolupracujete pouze s jedním lektorem (my říkáme vzdělávacím partnerem), ale na vašem progresu pracuje celý tým. Takže gramatické věci řešíte s tím nejpovolanějším a konverzace máte s rodilým mluvčím. Tito dva lidé spolu komunikují a společně s psychologem speciálním pedagogem připravují ty nejlepší metody výuky. Ty Vám s láskou šijeme přímo na míru! 

Máte kvalitní lektory?

Naše lektory vnímám jako naši největší konkurenční výhodu. Není snadné u nás začít učit, ale pokud se k nám dostanete stane se z Vás jednička! Máme velice sofistikovaný program školení a každý lektor má neustále k dispozici tým odborníků (psycholog, speciální pedagog atd.). Díky tomu jsou naši lektoři ti nejlepší na trhu!   

Váš dotaz

Pokud jste odpověď na vaši otázku nenašli ve výše uvedených FAQ, rádi vám ji zodpovíme.

    Pokud nechcete psát,
    můžete nám rovnou zavolat.

    Zavolejte nám
    775 921 667