Ceník služeb a produktů Doučení jinak
Kolik stojí naše služby?

Hledáte nadstandardní výuku?

Naše cena není paušální. Na výslednou částku má vliv několik důležitých aspektů: zvolený předmět, celkový počet lekcí, frekvence výuky aj.. Naše pracovníci Vám rádi doporučí vhodnou variantu balíčku, který bude odpovídat Vašim potřebám. Přesnou cenu doučování Vám následně zašleme do e-mailu.

 

od 1300 Kč / měsíc

Individuální příprava na přijímací zkoušky

Tato výuka probíhá jeden na jednoho i díky tomu dosahujeme potřebných výsledků tak rychle. Na první hodině identifikujeme oblasti, na kterých je třeba pracovat a na základě toho vznikne studijní plán, který respektuje krátkodobé a střednědobé cíle, které společně nastavíme. 

Zobrazit více
od 1250 Kč / měsíc

Individuální výuka jazyků

Na výuku se díváme komplexně. Než začneme spolupracovat, velmi dobře si nastavíme vaše proč, tím je myšlen opravdový důvod, proč chcete jazyk umět. Následně vše převedeme do aktivit. U nás to nefunguje tak, že nutně spolupracujete pouze s jedním lektorem (my říkáme vzdělávacím partnerem), ale na vašem progresu pracuje celý tým. Takže gramatické věci řešíte s tím nejpovolanějším a konverzace máte s rodilým mluvčím. Tito dva lidé spolu komunikují a společně s psychologem a speciálním pedagogem připravují ty nejlepší metody výuky.
Ty vám s láskou šijeme přímo na míru!
Zobrazit více
1486 Kč celý kurz

Skupinová příprava na přijímací zkoušky

Tento kurz trvá čtyři týdny. A jeho cílem je zprostředkovat návod, jak se na přijímací zkoušky efektivně připravit:

  • jak pracovat se stresem a strachem
  • návod, jak zvládnout didaktický test (otázky jsou typově stejné)
  • jak naplánovat přípravu
  • přijímací zkoušky nejsou pouze o zvládnutém učivu, důležité je sebevědomí, typová znalost otázek a celková strategie, která se při testu zvolí. V tomto kurzu se budeme věnovat tomu, jak úspěšně zvládnout přijímací zkoušky.
Zobrazit více
SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA

Naučte se, jak se správně učit, než se začnete učit - 2900 Kč / (4 x 60min)

Zvolte, společně s profesionály, ty nejlepší vzdělávací metody, které jsou vhodné pro vaše děti. Dozvíte se, jak správně identifikovat typ paměti, jaké metody a formy výuky volit, jak plánovat a jak vézt děti, aby převzaly odpovědnost za vlastní vzdělávání.

Zobrazit více