Simona Fejerová

cizí jazyky, ekonomie, matematika
Oblasti studia:
Matematika, jazyky (čeština, angličtina, ruština, francouzština), ekonomie
Zkušenosti:
Život a studium v Moskvě, Petrohradu, Praze a Tbilisi

Životní cesta

O mně: Jsem vášnivá studentka, která se během cest po světě naučila objevovat radost z učení. Přestože jsem se před několika lety potýkala s akademickými výzvami a nedostatkem motivace, můj příběh se zásadně změnil díky mezinárodnímu školnímu prostředí a inspirativnímu doučování. Nyní jsem na univerzitě, kde pokračuji ve studiu ekonomie.

Moje Cesta: Moje vzdělávací cesta je obohacena zkušenostmi z různých kultur a vzdělávacích systémů. Studovala jsem na různých školách, což mi umožnilo setkat se s lidmi z různých kultur a s širokým spektrem osobností. Díky těmto zkušenostem jsem se stala flexibilní a adaptabilní ve vzdělávání i v osobním životě.

Co mě motivuje: Mojí hlavní motivací v Doučení Jinak je možnost pomoci dalším studentům objevit radost z učení, stejně jako mi pomohl pan Vlček. Chci sdílet svou vášeň k jazykům a akademickým předmětům a pomoci studentům najít svou cestu k úspěchu.

Koníčky a Zájmy: Mám široké spektrum zájmů – od umění a malby přes sporty jako cyklistika a plavání až po módu. Ráda experimentuji s vintage kousky v mém šatníku a využívám módu jako formu sebevyjádření.

Můj Přístup: Jsem velmi organizovaná a mám skvělé schopnosti time managementu, které mi umožňují udržovat rovnováhu mezi studiem, společenským životem a koníčky. Jsem otevřená a empatická, což mi umožňuje vytvářet pozitivní vztahy s mými studenty. Věřím, že se správnou podporou a v motivujícím prostředí může každý dosáhnout svých snů.